ייבוא מותג העל ההולנדי Donkervoort

ייבוא מותג העל ההולנדי Donkervoort 2018-05-03T19:05:57+03:00

Only those who will risk going too far can possibly find out how far it is possible to go

T.S. Eliot

donkervoort in israel

 

מותג העל ההולנדי Donkervoort נחת לאחרונה בישראל. סנונית ראשונה של מותג העל הובאה ארצה על ידי סוכנות CarGuys.co.il וזאת לאחר ביקור של אחד מבעלי CarGuys.co.il במפעל החברה בהולנד.

 

Donkervoort הוא יצרן עלית של רכבי ספורט קלי משקל ועתירי הספק, המוכר בכל העולם כאחד מיצרני הרכב הייחודיים והנדירים ביותר שקיימים כיום. כלל רכבי המותג מורכבים באופן ידני במפעלי החברה בהולנד, כאשר עד כה יוצרו בסביבות 1,000 רכבים בלבד, מאז שנת 1978 ועד 2017. מוטו החברה הוא “ללא פשרות”, ואכן כלל רכבי החברה, גם רכבי האספנות ולבטח הרכבים העדכניים, מהווים אות ומופת להיגוי, שילדה ואיזון מושלמים.

המותג Donkervoort בא לעולם בשנת 1978, בעת שאזרח הולנדי חביב העונה לשם Joop Donkervoort החליט לנסות ולשפר את שלדת רכב הספורט הידוע לוטוס 7 (Lotus super seven), אותה שיווק בהולנד משך תקופה. באותה העת חברת לוטוס מכרה את הרישיון לשימוש בשלדות הלוטוס 7 ליצרנים רבים באירופה, ולמר Joop Donkervoort הלך ונרקם חלום גדול יותר במוחו. הוא החליט לייצר רכב, הנושא את שמו, שיהיה טוב יותר מהרכב עליו הוא מבוסס. וכך, באורח פלא בא לעולם הרכב הראשון מתוצרת  Donkervoort העונה לשם Donkervoort s7 על בסיס הלוטוס 7.

לאחר מכן, בשנת 1983 שידרג Donkervoort את הרכב פעם נוספת, תוך עיבוי וחיזוק השלדה וכן התקנת מנוע פורד 2.0 ליטר חזק ועוצמתי. דגם זה היווה הצלחה אדירה בהולנד וברחבי אירופה (וזה גם הדגם שנחת לאחרונה בישראל – דגם S8 מבציר 1984 באמצעות סוכנות CarGuys.co.il).

בהמשך הדרך הלך והתבסס מעמדו של Donkervoort, תוך שהחברה התרחבה, הקימה מפעל עצמאי וכיום היא מהווה חוד החנית של מותגי העלית בעולם ומשתתפת קבועה באירועים המוטוריים החשובים באירופה ונסיכויות ערב. כיום עומד בראש החברה בנו של Joop Donkervoort העונה לשם Dennis Donkervoort וממשיך את דרכו של אביו בהצלחה יתרה.

סוכנות CarGuys.co.il הינה בעלת קשרי עבודה הדוקים עם נציגי המותג  Donkervoort באירופה ולאחרונה החלה לקדם את הבאת המותג לישראל באורח סדיר, לרבות ייבוא רכבים חדשים מהמפעל.

 

 

donkervoort israel

donkervoort in israel

 

למידע נוסף על המותג הנך מוזמן לגלוש לאתר הרשמי של היצרן כאן, לעמוד המותג בויקיפדיה כאן, לאתר מועדון המעריצים וחברי מועדון המותג כאן.